DZIAŁAMY LOKALNIE 20 km od miejscowości Wojcieszyn PRZEPRASZAMY za utrudnienia - sklep w rozbudowie

O centrum


Centrum Ogrodnicze Sysiak jest firmą prywatną - istniejącą od 1994 roku. Założoną i prowadzoną przez absolwentów SGGW-AR.

Początkowo nasza działalność związana była tylko ze sprzedażą rolno-ogrodniczą, później stopniowo rozszerzaliśmy ofertę o farby, lakiery, artykuły metalowe i artykuły dla zwierząt.

Po wstąpieniu w 1999r do Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych zaczęła się w istotny sposób zmieniać nasza koncepcja funkcjonowania firmy. Częste rozmowy i dyskusje z innymi właścicielami centrów ogrodniczych oraz wyjazdy zagraniczne pozwoliły wypracować kierunek rozwoju naszej firmy. Efektem tego było uruchomienie w kwietniu 2004 centrum ogrodniczego w Wojcieszynie (8km od Warszawy) na powierzchni 5500m2 z 300m2 halą sprzedaży.

Znaczną część w strukturze sprzedaży stanowią rośliny, jest to materiał szkółkarski - najwyższej jakości - dostarczane przez renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Można u nas kupić rośliny iglaste, liściaste, wrzosowate, rabatowe i kwiaty doniczkowe.

Mamy duży wybór donic, nawozów, ziem oraz podłoży, artykułów drewnianych i innych do urządzenia i pielęgnacji ogrodów.

Nasi pracownicy zapewnią rzetelną i fachową obsługę klientów, udzielają porad w zakresie pielęgnacji, ochrony, sadzenia i nawożenia roślin a także innych dotyczących branży ogrodniczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych sklepów.

 

Janina i Andrzej Sysiak


 Firma nasza jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych

Strona: [ 1 ]

Copyright © 2013 by CENTRUM OGRODNICZE SYSIAK Actusdesign.pl - projektowanie stron Warszawa